Консультуємо on-line

Підпишись на наші соціальні мережі і отримай знижку 5%

Пн-Пт 10:00-18:00
Сб, Нд вихідний

вул.Василя Липківського, 45, Київ

+38 050 311 05 00

Найкраща клініка Києва

Сучасне повне медичне обслуговування

Ми маємо широкий спектр медичних послуг: консультація, діагностика, лікування, профілактика захворювань для пацієнтів будь-якого віку

Наші лікарі

У штаті нашого медичного центру працюють спеціалісти вищої кваліфікації з питань діагностики, лікарі-консультанти та спеціалісти з інформаційного забезпечення

Корост Ярослава Володимирівна

Кардіолог

Кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної практики (сімейної медицини) НМУ імені О.О. Богомольця

Новосьолова Зоя

Гінеколог

Проводить лікування таких жіночих хвороб, як порушення менструального циклу, ерозія шийки матки, кіста яєчника, фіброміома матки, а також різні запальні захворювання, в тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом.

Любарець Тетяна Федорівна

Гематолог

Висококваліфікований фахівець в області діагностики і лікування онкогематологічних захворювань

Сова Сергій

Невропатолог
Доктор медичних наук, професор НМУ імені О.О. Богомольця, лікар з 25-річним досвідом роботи у галузі неврології та внутрішньої медицини.

Відвідайте наш медичний центр

Ми зробимо комплексний та науковий підхід для вирішення проблем вашого здоров’я

Лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань дітей та дорослих. В обов"язки сімейного лікаря входить організація проведення аналізів і досліджень, а при необхідності госпіталізації. Лікар загальної практики знає всю історію хвороби своїх пацієнтів. Він завджи направить пацієнта до вузького спеціаліста, коли питання потребує ретельнішого і детального вивчення.

Це лікар, який допомагає дитині рости здоровою. Він спостерігає за фізичним і психічним розвитком дитини від народження, дає поради щодо раціонального харчування, правил догляду за дитиною, призначає профілактичні щеплення та проводить інші профілактичні заходи, лікує захворювання, які можуть виникати у дітей.

Це фахівець, який на професійному рівні здійснює лікування, діагностику та профілактику захворювань головного, спинного мозку та периферичної нервової системи. Основні скарги, з якими звертаються до нього - це скарги на головні болі, почуття запаморочення, болі в спині, хиткість при ходьбі, слабкість в руці (руках) або нозі (ногах), відчуття оніміння, зниження чутливості, судоми, порушення пам"яті, тощо.

Спеціаліст, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань серця і судин, наприклад, таких як аритмія, стенокардія, атеросклероз, інфаркт міокарда та багатьох інших. Є симптоми, при яких відвідати кардіолога потрібно обов"язково: біль будь-якого типу і інтенсивності в грудях, який найчастіше виникає при фізичному навантаженні, і зникає після його припинення; підвищення артеріального тиску; часта задишка, відчуття різного роду перебоїв в роботі серця; набряклість, найчастіше на ногах; загальна слабкість організму, тощо.

Сфера діяльності ендокринолога зосереджена в області діагностування, лікування та профілактики ряду захворювань, які можуть бути пов"язані з роботою ендокринної системи. На прийом до цього фахівця записуються люди з цукровим діабетом, захворюваннями щитовидної залози, порушеннями роботи гіпофіза, гіпоталамуса, тощо. Ендокрінолог діагностує і лікує не тільки захворювання, а і їх наслідки: проводить корекцію гормонального балансу, відновлює нормальний обмін речовин, усуває статеву дисфункцію, тощо.

Діагностика, лікування і профілактика захворювань, які стосуються травної системи, входить до сфери діяльності цього фахівця. Як правило, кабінет гастроентеролога треба відвідати коли турбує часта поява печії після їжі; гіркота в роті, відрижка з неприємним присмаком, запах з рота; нудота, болі в животі, часті закрепи або проноси, тощо. Лікування може проводитися медикаментозним шляхом, фітотерапією, призначенням дієти, порадами щодо ведення більш правильного способу життя, при необхідності - оперативним втручанням з подальшим відновлювальним лікуванням.

НАШІ ПОСЛУГИ

Основне завдання центру — надання висококваліфікованої медичної допомоги пацієнтам, сім’ям, дітям за допомогою новітніх технологій з використанням сучасного медичного обладнання

Консультації лікарів

Спеціалісти центру допоможуть своєчасно розпізнати симптоми захворювання та запобігти його розвитку

Інструментальні обстеження

Комплекс методів дослідження людського організму для визначення функціонування окремих органів, систем або людського організму в цілому

Лабораторні аналізи

Важливий етап діагностики захворювань, так як дозволяє визначити найменші зміни роботи систем і органів людини

Лабораторні дослідження

Важливий етап діагностики захворювань, так як дозволяє визначити найменші зміни роботи систем і органів людини

Довідки

Спеціалісти допоможуть якнайшвидше пройти медичну комісію та отримати потрібну довідку

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Кожен пацієнт, який звернувся в нашу клініку, може бути впевнений в тому, що на нього чекає індивідуальний підхід і чуйне ставлення з боку лікарів та середнього персоналу

Сучасні методи діагностики

Консультації висококваліфікованих спеціалістів

Призначення індивідуальних програм лікування згідно з європейськими стандартами

Профілактичний підхід

Комфортне обслуговування - відсутність черг, попередній запис, доброзичливий персонал, життєрадісна атмосфера

НАША ГАЛЕРЕЯ

Ще більше фото та інформації про нас можете знайти в соціальних мережах

ВІДГУКИ

Наш медичний центр піклується про своїх пацієнтів, тому ціни на послуги демократичні та відповідають рівню медичного обслуговування. У нас є знижки для постійних клієнтів та задіяна зручна система бонусів

Нестерова В. Пацієнт

По сравнению с узкими специалистами, кот принимают в держ. лікарнях небо и земля. И по оборудованию и по части общения с пациентами. Очень понравилась готовность и подготовленнось любого из персонала (даже девушки-кассира) ответить на любой вопрос касаемо клиники. Всем спасибо.

Тетяна Іванова Пацієнт

Дякую за кваліфіковану допомогу

Раїса Пацієнт

Зверталась сюди не раз, все на вищому рівні

Анна Бірюкова Пацієнт

Если кому нужно сдать анализы, прям вообще любые, то в этой клинике в лаборатории все сделают на высшем уровне! Аккуратный забор, никакой боли, никакого хамства и спешки. Процедуры приятны как это только возможно.