Консультуємо on-line

Підпишись на наші соціальні мережі і отримай знижку 5%

Пн-Пт 8:00-19:00
Сб, Нд вихідний

вул.Василя Липківського, 45, Київ

+38 050 311 05 00

Барна Ольга Миколаївна

Сімейний лікар

Завідувач кафедри загальної практики, професор, доктор медичних наук, лікар вищої категорії за спеціальністю семейна медицина

Вартість прийому

від 1050 грн

Про лікаря:

Автор ряду наукових програм і лекцій для циклів тематичного удосконалення для лікарів сімейної медицини за різними міждисциплінарними тематиками, серед них – «Метаболічний синдром», « Діабетична ступня», «Передчасне старіння» та інші.
Барна О.М. є автором більше ніж 300 друкованих робіт, серед них – 1 патент України, збірка лекцій з кардіології, підручник з самоконтролю цукрового діабету. Спільно з Національним науковим центром «Інститут кардіології імені М.Д.Стражеска» НАМН України (відділ епідеміологічних досліджень) започатковано і провадиться порівняльний Реєстр факторів серцево-судинного ризику різних регіонів України в рамках Всеукраїнської соціальної програми «Серцево-судинний ризик під контролем».
Протягом останніх 15 років Барна О.М. була головним дослідником більше ніж 20 міжнародних наукових проектів з різних аспектів внутрішньої медицини – кардіології, ендокринології, ревматології, пульмонології Барна О.М. є головним редактором журналу «Медікс. Антиейджинг».
За спеціальністю «Кардіологія» Барна О.М. присвоєну вищу лікарську категорію, а також пройдена спеціалізація за спеціальностями «ендокринологія» і «ревматологія».
Професор Барна активно інтегрує свої наукові здобутки в міжнародну спільноту, є членом Виконавчого комітету Європейської Асоціації профілактичної кардіології та реабілітації, співавтором Європейських рекомендацій з реабілітації в кардіології, працює в Робочій групі Єврокомісії з питань охорони здоровя ЄвроГенМед, яка розробляє Європейську стратегію профілактики та покращення лікування кардіологічної патології у жінок.
Також є членом оргкомітету Європейського Конгресу ЄвроПревент, Головою оргкомітету Міжнародного щорічного конгресу «Профілактика. Антиейджинг. Україна» і Головою оргкомітету Всеукраїнської науково-практичної програми «Хронічні захворювання – профілактика і контроль» – наукова програма включає конференцію та тренінг для сімейних лікарів і лікарів інших спеціальностей, яка проходить щомісячно в різних регіонах України.
Проводить активну діяльність у співпраці з МОЗ України – є членом Громадської ради при МОЗ, приймала участь в розробці стандартів лікування МОЗ України для сімейних лікарів з цукрового діабету, а також є членом ряду комісій МОЗ з серцево-судинної патології.
Професор Барна О.М. є засновником в Україні напрямку профілактичної та антиейджингової медицини, Головою правління Всеукраїнської Асоціації превентивної та антиейджинг медицини. Асоціація проводить значну роботу з освіти пацієнтів, тренінгів для лікарів, соціальних проектів з популяризації здорового способу життя і медичної освіченості широких верств населення.
Професор Барна О.М. проводить активну санітарно-просвітну роботу серед населення, в тому числі – виступи по радіо і телебаченню, участь у прес-конференціях медичного спрямування, є головним редактором журналу « Health » для широкого загалу населення і засновником порталу про здоровий спосіб життя «Живи активно».