Heading hidden

6Лікувальний масаж – дивовижний оздоровчий засіб, який є не лише корисним, ефективним, а ще і приємним. Позитивний вплив на організм реалізується декількома шляхами - через механічний вплив не лише на шкіру і м’язи, але і в цілому на весь організм; через подразнення нервових закінчень і утворення позитивних імпульсів до спинного та головного мозку; через пришвидшення плину крові та лімфи в ділянках, на які вплинули чарівні руки професіонала.

Одним з різновидів лікувального масажу є точковий масаж. Вплив на біологічно активну точку стимулює або заспокоює (залежить від способу впливу) вегетативну нервову систему, посилює кровопостачання, регулює забезпечення поживними речовинами тканин, діяльність залоз, зменшує болючість, нервове або м’язове напруження.

Ручний антицелюлітний масаж завдяки спеціальним механічним прийомам розігріває тканини, дробить жирові відкладення, усуває застій лімфи і рідини. В результаті підвищується тонус шкіри, вона стає рівною та гладкою. Антицелюлітний масаж в комплексі з правильним харчуванням і розумною фізичною активністю творить дива!